Kup teraz - 2 oferty w cenie od 12.05 zł do 28.72 zł

Zatoka Aniołów (tom 2)
literatura piękna
Dorota Jankowska-Lamcha
Literatura współczesna 21w

Wróciłam do tej książki po raz drugi. Bardzo przypadła mi do gustu. Przyjemnie się czytało, w ogóle mnie nie nudziła. Ciekawe historie i przeżycia bohaterów. Książka ma szczęśliwe zakończenie, zabojca Abby zostaje zdemaskowany, nikt się nie spodziewał takiego obrotu sprawy. Książa bardzo w moim guście.

"Na cienistej plaży" to udana kontynuacja cyklu o Zatoce Aniołów. Poznajemy nowych bohaterów, a także dowiadujemy się co słychać u tych, których już znamy.
Książkę czyta się przyjemnie. Napisana jest w tym samym stylu, co część pierwsza. Wciągająca narracja, dość szybka i niezbyt zawikłana fabuła to niewątpliwe plusy tej książki.
Polecam.

"Na Cienistej Plaży" urzekło mnie odrobinę mniej niż część pierwsza cyklu. Trochę mniej tu elementów baśniowości i morskiego klimatu, a więcej poważnych dramatów ludzkich, na pierwszy plan wysuwa się też wątek kryminalny.
To była wciąż dobra rozrywka, ale oceniam ją nieco niżej od pierwszego tomu:)

Kolejna książka z cyklu Zatoki Aniołów. Tutaj tytułowe anioły nie zajmują już tak ważnego miejsca jak w poprzedniej książce. A pomimo wątku kryminalnego czyta się ją lekko i przyjemnie.

Książkę przeczytałam w ramach wyzwania:

Polubiłam ten cykl "Zatoka Aniołów". To takie senne, małe miasteczko w którym wszyscy się znają i prawie wszystko o sobie wiedzą. Jednak i tutaj bohaterowie przeżywają swoje miłości i dramaty, a nierozwiązana tragedia sprzed lat pilnie domaga się swojego rozwiązania. Przeczytałam tą książkę z wielką przyjemnością. Polecam!!!

Na półkach: , , , , ,

Bardzo dużo osób wyjechało kiedyś z Zatoki Aniołów z różnych powodów.
Teraz powracają, bo są potrzebni innym albo sami potrzebują pomocy...Aniołów.
Lauren przyjeżdża po 13-tu latach nieobecności tylko na kilka dni, bo musi coś zrobić z chorym na Alzheimera ojcem. Wyjechała po morderstwie swojej siostry Abby o które był oskarżony jej chłopak Shane.
On też powrócił po latach...

Tu było zdecydowanie lepiej niż w poprzedniej części.Znałam już losy co niektórych bohaterów drugoplanowych,w pierwszej części występował też Shane.Laureen była nowa postacią,ale związana z Zatoką Aniołów.Ciekawa zagadka kryminalna,dobrze skonstruowany romans z sekretami w tle i spotkaniem po latach.
Jedyne co nie do końca mi podeszło w tej książce to fragment,w którym...

Piękna historia, składająca się z 5 tomów trzeba przeczytać wszystkie.

Lauren i Shane byli parą w szkole. Przeżywali swoją pierwszą miłość gdy pewnego dnia kres jej położyła tragiczna śmierć siostry dziewczyny, piętnastoletniej Abby. Chłopak staje się głównym podejrzanym o jej zabicie i mimo braku dowodów i uniewinnienia Lauren nie umie mu tego wybaczyć. Trzynaście lat później oboje wracają nad Zatokę Aniołów. Oboje chcą uporządkować swoje...

Kolejna książka opowiadająca historię rozgrywającą się w Zatoce Aniołów. Powieść jest miłym kryminałem i romansem. O ile zagadka kryminalna jest ciekawa i wzbudza ciekawość, o tyle wątek miłosny (a szczególnie dialogi pomiędzy bohaterami) są dla mnie zbyt infantylne. Jednakże uważam, że powieść może być miłą odskocznią pomiędzy innymi, trudniejszymi lekturami.

• 2014
  • 2013