Niemieckie Wojska Pancerne Na Froncie Wschodnim 1941-1943

2010-01-01
978-83-11-11932-1
Marek Rudowski
wojska pancerne front wschodni historia II Wojna Światowa

Książka w postaci albumu ze zdjęciami czołgów i wozów pancernych z okresu wskazanego w tytule dzieła.

Każde zamieszczone zdjęcie jest opisane (jest ich około 200), zwrócono przy tym uwagę na detale, które umożliwiły ustalenie z jakim pojazdem bojowym mamy do czynienia.

Całość albumu poprzedzona została krótkim wstępem.

Dla osób zainteresowanych tematem album może stanowić uzupełnienie kolekcji książek ze zdjęciami pancernych wojsk niemieckich.

Całość albumu poprzedzona została krótkim wstępem.

Dla osób zainteresowanych tematem album może...

Dodaj cytat z książki Niemieckie Wojska Pancerne Na Froncie Wschodnim 1941-1943