Czytamy w oryginale. Wielkie powieści 2

Joseph ConradJames Fenimore Cooper Wydawnictwo: Przedsiębiorstwo Wydawnicze „Rzeczpospolita” S.A. klasyka
Data 1. wydania:
angielski
Przedsiębiorstwo Wydawnicze „Rzeczpospolita” S.A.
klasyka
angielski

Książka dla uczących się angielskiego. Zawiera pięć klasyków dostosowanych do poziomu średniozaawansowanego. Po jednej stronie książki mamy tekst po angielsku, po drugiej tłumaczenie po polsku. Najbardziej podobał mi się "Drakula" i "Trzech panów w łódce". W pozostałych krew lała się strumieniami i trup ścielił się gęsto co lubię tylko w horrorach bądź kryminałach, więc...

Cóż mogę rzec, Literatura w języku ang. Choć nie ukrywam, że stanowi też zachętę do przeczytania pełnych wersji, jak np. "Ostatni Mohikanin" czy "Trzech Panów w Łódce". Ta druga pozycja nie wiem z czym to się Je :D żartobliwe i dowcipne :) Rzekłabym kolejna książką, po którą MUSZĘ sięgnąć jesienią, bo będzie świetna, na smutną pogodę.

• 2013
  • 00. Posiadam [Przeczytane]