Plaga cieni

Baśniobór (tom 3)
literatura dziecięca
Rafał Lisowski
las trolle walka ze złem Baśniobór przygoda

doskonała opowieść i wcale mi nie przeszkadza, że dla dzieci i młodzieży

Na półkach: , , , ,

Każda magia ma swoją cenę. A za ocalenie życia warto zapłacić każdą z nich.

Im dalej w serię, tym mroczniej, wiecie to już, prawda?
I tak, to nadal książki dla dzieci, niezmiennie i niezaprzeczalnie, ale to nie zmienia faktu, że Baśniobór jako seria, jest po prostu genialny. Stara baba czyta i się oderwać nie może, magia! Dla mnie porównywalne przeżycia i emocje do tych,...

Jestem zachwycona całą serią! Nie sądziłam, że z takim przejęciem będę śledziła losy Kendry i Setha.

Trzeci tom jest jeszcze lepszy od drugiego, a już wtedy zachwycałam się fabułą książki i stylem autora.
Polecam!

Kolejna część przygód rodzeństwa za mną. Znowu było baśniowo, niebezpiecznie, zaskakująco i barwnie. Barwnie od postaci nie z tego świata, których zwykły śmiertelnik nie jest w stanie zobaczyć, niebezpiecznie, bo Seth dalej nierozważnie pakuje się we wszelkie możliwe kłopoty, na szczęście jest Kendra, która jest głosem rozsądku. Baśniobór znowu ma kłopoty, wieeelkie...

Widać, że Mul'owi trochę zabrakło pomysłów i musiał rozwinąć niedokończone wątki, ale mimo to, a może dzięki temu?, fajna, naprawdę fajna książka.

super książka,przyznam że była troche gorsza od pozostałych ale da się na to przymknąć oko ;)

To chyba pierwszy moment, kiedy losy Kendra i Setha się rozdzielają, a my musimy się zastanowić, czyje losy ciekawią nas bardziej. Świetnie wykreowany świat, cudowni bohaterowie, którzy choć młodzi, są mądrzy i ciekawi. Starszy czytelnik bawi się równie dobrze, co młodszy!

"PLAGA CIENI" to trzeci tom serii, gdzie poznajemy dalsze losy dzielnego rodzeństwa. Seth tak, jak poprzednio wyląduje się w nie lada tarapaty... Wraz z satyrami, podczas dogadanej wcześniej transakcji dowiaduje się o dziwnej pladze, która odmienia istoty światła, na mroczne stworzenia. Przyjaciele obawiają się, że dziwna zaraza może doprowadzić do upadku rezerwatu......

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Pełna magi przygoda Setha i Kendry

Moja ulubiona część z całej serii. Naprawdę Brandon znów zaskoczył czytelnika wspaniałym światem pełnym magii i zwrotów akcji. Każdy czytelnik poprzednich części się nie zawiedzie!

Dyskusje

3 100