Gwiazda Wieczorna wschodzi

Baśniobór (tom 2)
literatura dziecięca
Rafał Lisowski
las trolle walka ze złem

Książka jest rewelacyjna! Przeczytałam ją w kilka dni. Szybko się czyta. Zdecydowanie sięgnę po kolejne książki z serii. POLECAM!

Fajna książka ja mam ebooka więc jest pare błędów ale da rade przeczytać

Pierwsza część to była taka 6-gwiazdkowa literatura dziecięca, a teraz mamy do czynienia z 6-gwiazdkową literaturą młodzieżową.
Tak wiele mi w tej książce nie pasuje, a mimo to dziwna magia Baśnioboru nadal mnie trzyma. Czytam dalej.

W poprzednim tomie przygód Kendrze i Sethowi udało się uratować Baśniobór przed Stowarzyszeniem Gwiazdy Wieczornej, które zamierzało zniszczyć zaczarowany rezerwat i przejąć władzę nad światem. Jednak Stowarzyszenie nie daje za wygraną. W Baśnioborze ukryto jeden z potężnych artefaktów pozwalających uwolnić najpotężniejsze demony z zaklętego więzienia. Dzieci, ich...

Kolejna część niesamowitej historii. Znów mamy do czynienia z zapierającą dech w piersiach akcją, ale też z fantastycznymi ideami magicznego świata. Cudowne i zaraz sięgam po kolejną część.

Zajrzałam z ciekawości i przepadłam. Niby nie mam czasu a łyknęłam w trzy dni.

"Baśniobór. Gwiazda Wieczorna wschodzi" to drugi tom serii "Baśniobór". I co mogę rzec? Jestem absolutnie zachwycona drugą częścią. Jeśli ktokolwiek ma jakiekolwiek wątpliwości czy rozpoczynać serię, albo ją kontynuować to musi się ich wyzbyć. Albowiem im dalej, tym lepiej. Więcej akcji, więcej niebezpieczeństw, więcej intryg i tajemnic, więcej mroku i potworów. Oj, tutaj...

Dalszy ciąg przygód nastoletniego rodzeństwa Kendry i Setha jest równie fascynujący. Tym razem dzieciaki muszą się zmierzyć ze znacznie poważniejszym zagrożeniem, ze zdradą, ze śmiercią. Baśniowy Baśniobór urzeka ale potrafi też nieźle przestraszyć, bywa bardzo groźny, jeśli nie jest się ostrożnym i rozważnym. Tych dwóch cech zdecydowanie brakuje Sethowi, jest impulsywny,...

Druga część Baśnioboru jest równie dobra jak wprowadzenie do tej historii w pierwszej części. Fabuła super, bardzo dynamiczna, nie zwalnia praktycznie do końca książki. Bohaterowie czasami lekkomyślni, ale to w końcu dzieci. Mimo wszystko bardzo dobrze się bawiłam przy tej książce :)

Świetna historia fantastyczna! Bardzo polecam! To co się tam dzieje, to jest nie do ogarnięcia. Czytajcie!

Dyskusje

3 526