Rozbitkowie szukający ocalenia

liryka wnętrze poszukiwanie stabilizacji
literatura piękna
83-86250-28-3
liryka wnętrze poszukiwanie stabilizacji
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

„Rozbitkowie szukający ocalenia”, jak słusznie zauważono w notce od wydawcy, delikatnie wymyka się wszelkim próbom klasyfikacji i interpretacji. Jak bowiem opisać słowami, próbować wyjaśnić sens, a tym bardziej poddać ocenie książkę tak pełną wrażliwości, słów subtelnych, lirycznych, wyznań tak osobistych, szczerych, refleksyjnych. W której czasami pewien infantylizm...

Dodaj cytat z książki Rozbitkowie szukający ocalenia