Plastusiowy pamiętnik

Maria Kownacka Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Plastuś (tom 1) literatura dziecięca
Nasza Księgarnia
plastelina przyjaźń przygody
Plastuś (tom 1)
literatura dziecięca
plastelina przyjaźń przygody

Książka „Plastusiowy pamiętnik” - Maria Kownacka to pełna humoru opowieśc o ludziku z plasteliny o imieniu Plastuś, który mieszka w piórniku małej dziewczynki. Ksiażka napisana bardzo dawno temu ale także dziś uczy , bawi ,pobudza wyobraźnię i wychowyje nowe pokolenia.
Mam nadzieję,że nigdy nie zniknie z kanonu lektór bo jest to naprawdę cenna lektura dla...

Do takich książek wracam z sentymentu.
Książki z dzieciństwa powinny tam zostać.
Nie ocenię - nie umiem...

Przyjemna i sentymentalna podróż do dzieciństwa, lubię taki klimat starszych opowiadań dla dzieci :)

Zabawna, urocza, ciekawa.

Świetna i zabawna książka.
Najlepsza dla dzieci 5 - 7 lat.
Pozwala zrozumieć to, że można zrobić praktycznie wszystko...
Trzeba tylko w to uwierzyć.

Fajna książka z dzieciństwa o przygodach plastusia ulupionego z plasteliny.
Książka pozwola poznać świat bajek.
Książka w dzieciństwie była moją ulubioną książką. I dość często do niej wracałam.
Polecam wam tą książkę.

super książka opisująca przygody małego ludzika z plasteliny.

Lektura dziecinstwa, jedna z wielu, ktorych przeczytanie pomagalo przeniesc sie w swiat fantazji i bajek i czynilo dziecinstwo jeszcze piekniejszym :)

Sześciolatki ją absolutnie uwielbiają. Trochę nie wiem czemu, ale hej.

O mojej przygodzie z Plastusiem rozpisałam się w recenzji drugiego tomu. To był idol moich lat wczesnoszkolnych, choć czasy obsadek i stalówek, w których narodził się nasz bohater już wówczas należały do historii, niemal że antycznej, to czytałam tą książkę z zapartym tchem.
Poza tym, że Plastuś podbił moje serce i do dziś pamiętam jego przygody, to to była bardzo mądra...

Dyskusje

• Lektury szkolne
  • Literatura polska
  • Z biblioteki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Plastusiowy pamiętnik