Brzechwa dzieciom

Jan BrzechwaMarek Szal Wydawnictwo: Greg Seria: Kolorowa Klasyka wierszyki, piosenki
2014-01-22
1955-01-01
Greg
wierszyki, piosenki
2014-01-22
Kolorowa Klasyka

Z tych wierszyków najbardziej mi się podoba "Opowiedział Dzięcioł Sowie". Inne wiersze też są bardzo fajne. Dostałem je w prezencie na 8 urodziny od rodziców :)) .

Piękne wspomnienia z dzieciństwa nie powstają bez tego, co pozostawiamy w głowie najmłodszych. Cieszę się, że moja mama ukazała mi tą pozycję

Czytam dzieciom, wracam do nich bardzo często. Brzechwy w wierszach dla dzieci trudno pokonać. Jest na mojej liście najlepszych w tej tematyce

2019

Cieniutka książeczka znaleziona wraz z innymi w czasie tegorocznych porządków. Króciutka, więc szybko przeczytana. Stare i znane wierszyki i rymowane historyjki, a wciąż uśmiech wywołują. Przeszła ostatecznie w ręce najmłodszego pokolenia.

Najpiękniejsze wydanie wierszy Brzechwy, amen.

Moja ulubona książka z dzieciństwa. Oceniam ją na 11 gwiazdek.Polecam dla dzieci!!

Znam wiele na pamięć a teraz czytam swoim dzieciom

9 tylko dlatego, że w tej kategorii 10 mam zarezerwowane dla Tuwima. Do dzisiaj pamiętam teksty większości wierszy zawartych w tym zbiorze. I do tego ilustracje Szancera. Uwielbiam!

Fantastyczne, znane nam wszystkim dziecięce wiersze autorstwa Jana Brzechwy. Polecam każdemu dziecku! :)

3 006
  • Dzieciństwo
  • Z dzieciństwa
  • Literatura polska
  • Dla dzieci
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Lektury
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Brzechwa dzieciom