Za żywopłotem

Okładka książki Za żywopłotem
Maria Kownacka Wydawnictwo: Siedmioróg Cykl: Plastuś (tom 3) Seria: Seria Limitowana opowieści dla młodszych dzieci
opowieści dla młodszych dzieci
Plastuś (tom 3)
Seria Limitowana
Siedmioróg
2016-07-01
1977-01-01

Okładka książki Szkoła nad obłokami Maria Kownacka, Jan Marcin Szancer (ilustrator)
Ocena 6,8
Szkoła nad obł... Maria Kownacka, Jan...
Okładka książki Dzieci z Leszczynowej Górki Maria Kownacka, Zofia Malicka
Ocena 6,8
Dzieci z Leszc... Maria Kownacka, Zof...

Na półkach: , , , , ,

Piękne opowiada dla dzieci opisujące przyrodę. Kontynuacja przygód Plastusia. Doskonała lektura dla wspólnie spędzonego czasu z dziećmi. Polecam.

Dodaj cytat z książki Za żywopłotem