lullaby96 
kasumi96.deviantart.com
Moje życie kręci się wokół sportu, książek, muzyki i wokół kilku innych ważnych filarów. Sport, kiedyś taniec teraz treningi na siłowni. Książki, najlepiej coś związanego z aniołami. Gatunki muzyczne, muzyka alternatywna, rock. "Nie ma znaczenia, że wolno idziesz, pod warunkiem, że się nie zatrzymujesz"
21 lat, kobieta, Szczecin, status: Czytelniczka, dodała: 13 książek i 11 cytatów, ostatnio widziana 2 tygodnie temu
Teraz czytam
 • Czerwień
  Czerwień
  Autor:
  Przepadła z kretesem. Chociaż Grace doskonale zdaje sobie sprawę, jak niebezpieczne jest uczucie do Jonathana Huntingtona, to z dnia na dzień kocha go coraz bardziej. Czy szlachetnie urodzony, żądny w...
  czytelników: 956 | opinie: 59 | ocena: 7,35 (477 głosów) | inne wydania: 1
 • Kobieta niezależna
  Kobieta niezależna
  Autor:
  Jeśli chociaż raz przeszło Ci to przez myśl i stanęło na drodze do spełnienia swoich marzeń i celów… Jeśli spowodowało, że nie odważyłaś się zrobić jakiegoś kroku… OBUDŹ SIĘ! TO WSZYSTKO, TO JEDNA...
  czytelników: 393 | opinie: 22 | ocena: 7,39 (134 głosy)

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-07-25 20:16:28
Dodała książkę na półkę: Teraz czytam, Posiadam - książki
 
2018-07-25 20:16:18
Dodała książkę na półkę: Teraz czytam, Posiadam - książki
Cykl: Colours of Love (tom 2)
 
2018-07-19 22:41:35
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam - książki

Autor porusza aktualne problemy spotykane w związkach. Robi to w bardzo bezpośredni sposób, co może niektórych odrzucić. Do mnie akurat to przemówiło. Zdecydowanie na plus jest to, że nie tylko panów stawia pod lupą, ale również panie. Uwydatnia powszechne wady i stereotypowe zachowania, które nazywa po imieniu. Był jeden rozdział, z którym bym się nie zgodziła. Były takie, które popieram w... Autor porusza aktualne problemy spotykane w związkach. Robi to w bardzo bezpośredni sposób, co może niektórych odrzucić. Do mnie akurat to przemówiło. Zdecydowanie na plus jest to, że nie tylko panów stawia pod lupą, ale również panie. Uwydatnia powszechne wady i stereotypowe zachowania, które nazywa po imieniu. Był jeden rozdział, z którym bym się nie zgodziła. Były takie, które popieram w 100%, ale i takie które dały do myślenia. Sądzę, że każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie.
Jedynie co mnie dezorientowało to dosłownie przekopiowane fragmenty w kilku rozdziałach. Było to dosyć mylące choć rozumiem, że autor chciał pokazać w ten sposób, że wszystko niezmiennie sprowadza się do jednego i tego samego.

pokaż więcej

 
2018-07-01 16:35:36
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam - książki
Cykl: Colours of Love (tom 1)
 
Moja biblioteczka
610 68 767
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (65)

Ulubieni autorzy (3)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (33)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd