Jak się bawić : [co zrobić z wolnym czasem : tysiąc sposobów na relaks i rozrywkę]

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nastolatki : przewodnik po życiu i miłości". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wrocławska Oficyna Wydawnicza
83-86385-67-7
odpoczynek, czas wolny
poradniki
silverraven

Każdy z nas ma czasami chwilę wolnego czasu i nie zawsze wiemy, jak go wykorzystać. Można leżeć do góry brzuchem, aczkolwiek nie jest to zajęcie szczególnie twórcze, można czytać, rozmawiać, spacerować, skakać ze spadochronem, tańczyć - według uznania.
Autorka tej książki zajęła się przeglądem sposobów, dzięki którym można się dobrze bawić i przede wszystkim miło i efektywnie spędzić czas.

źródło opisu: wp.książki

źródło okładki: http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS5P0V9zc8...»