Czerwony Feniks

Seria: Czarna
Wydawnictwo: Adamski i Bieliński
Red Phoenix
masaii

Akcja rozpoczyna się w Korei Południowej wstrząsanej krwawymi zamieszkami, starannie inspirowanymi przez agentów wywiadu północnokoreańskiego. Przy pomocy Rosji siły zbrojne Korei Północnej przekraczają granicę 38. równoleżnika. Walki toczą się na pokrytych śniegiem wzgórzach Korei i w głębinach Pacyfiku. Cały świat z przerażeniem patrzy jak lokalny z początku konflikt przeradza się w trzecią wojnę światową.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: http://xarchiwum.pl/larry-bond-czerwony-feniks-i1325810015.html

dom60 | 2016-04-05