Płomienie pod lodem

Tłumaczenie: Wojciech Pusłowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sensacja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Voyage of the devilfish
Rosja, flota, okręt, atak, cel
Edyta

Kaliningrad. Chluba rosyjskiej floty podwodnej. Supernowoczesny okręt atomowy kieruje się pod polarną pokrywę lodową. Admirał Nowskoj planuje nuklearny atak na Amerykę. Przeciw niemu zostaje wysłany USS Devilfish. Rozkaz kapitana Pacino brzmi: znaleźć i zniszczyć rosyjski okręt. Ale amerykański dowódca ma jeszcze jeden cel...

źródło opisu: nota wydawcy

Bogdan Brykman | 2014-06-27
Przeczytana: 27 czerwca 2014

Książka trzyma w napięciu choć wałkuje ten sam temat wojny nuklearnej pomiędzy mocarstwami posiadającymi tę broń. Kaliningrad kierowany przez admirała który sie zapomniał w swoich poczynaniach, gdyż nie może sie pogodzić z rozbrojeniem Rosji z arsenałów broni jądrowej. Autor ma swój styl pisania co jest jego plusem. Polecam.

Tokerip | 2015-11-09
Przeczytana: 09 listopada 2015

Autor wnikliwie zgłębił tematykę atomowych okrętów podwodnych co dobrze wpływa na wiarygodność opowieści. Ciekawa, sensacyjna historia.

Sławomir | 2016-04-28
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 27 kwietnia 2016

Szaleństwa nie ma ale też i jakiś większych zgrzytów w czytaniu nie zaznałem. Czyta się szybko i w miarę przyjemnie. Wprawdzie brak w tym polotu a przewidywalność akcji jest równa stu procentom jednak sądzę, że swoje założenia książka spełnia w zadowalającym stopniu.

mk1976 | 2016-09-30
Na półkach: Audiobook, Przeczytane