Prawa miłości

Tłumaczenie: Maria Głowacka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Najpiękniejsze miłości". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Love rules
83-7169-341-9
Dorota_1988

Wysłanie na placówkę w Altauss oznaczało dla sir Christophera prawdziwe zesłanie i to tak uciążliwe, jakby miejsce zesłania znajdowało się gdzieś na Syberii. Jednak Paulina szybko przekonała się, że ten wyjazd nie był dla jej ojca żadną karą. Wielki książę Ludwik w rzeczywistości okazał się mężczyzną inteligentnym, z dużym poczuciem humoru, a ludzie z jego bezpośredniego otoczenia nie tylko byli wysportowani, dobrze jeździli konno i wspaniale strzelali, ale jeśli chodzi o osobistą kulturę, w pełni dorównywali swojemu władcy.

źródło opisu: Amber, 1997

skm83134 | 2015-09-25