Ciocia Jadzia. Tęcza

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ciocia Jadzia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Media Rodzina
Maleństwo

Ciąg dalszy przygód cioci Jadzi i jej niezależnie myślącej bratanicy. Ciocia Jadzia jest zawsze zadowolona i uśmiechnięta. Ma też niekonwencjonalne pomysły i oryginalnych znajomych, a przepisy na potrawy po prostu wymyśla. Z ciocią Jadzią wszystko jest ciekawe, zabawne, ale też pouczające – nawet oglądanie telewizji, wyprawa do kina czy zwykły spacer. Książka przeznaczona jest dla starszych...

Ciąg dalszy przygód cioci Jadzi i jej niezależnie myślącej bratanicy.
Książka przeznaczona jest dla starszych przedszkolaków, ale czytający ją dziecku dorosły też nie powinien się nudzić.

źródło opisu: Wydawnictwo Media Rodzina, 2011

źródło okładki: http://shop.mediarodzina.com.pl

Maleństwo | 2011-04-02
Przeczytana: 31 marca 2011

Książka o Cioci Jadzi została powitana pod naszym dachem salwami zachwytu. Starsza wiedziała czego się spodziewać. Pierwszy tom przez długi czas dominował podczas wieczornego czytania jako pozycja obowiązkowa. Teraz dzięki Wydawnictwu Media Rodzina Ciocia Jadzia powróciła na - że tak to określę - wieczorne salony.
"Ciocia Jadzia jest siostrą mojego tatusia. Nie wiem, jak jednocześnie można być siostrą i ciocią, ale chyba można. W każdym razie cioci Jadzi się udaje. Ciocia Jadzia jest taka duża, że nie wiadomo gdzie się zaczyna, a gdzie kończy. Trochę jak deszczowa chmura. Tylko, że deszczowej chmury można się przestraszyć, a cioci Jadzi nie, bo zawsze jest zadowolona i uśmiechnięta."
Kiedy zaczęłyśmy lekturę, już sam początek wywołał na twarzy Starszej szczęśliwy uśmiech. Nic w tym dziwnego! Wstęp, który rozpoczyna każdy rozdział i za każdym razem brzmi tak samo, jest wizytówką Cioci Jadzi. W okresie kiedy pierwszy tom był numerem jeden, Starsza cytowała te kilka zdań na pamięć....

Justyna | 2014-03-08
Przeczytana: 03 lutego 2014

Genialna! Ciocia Jadzia powinna byc przepisywana na receptę, jako lekarstwo na smutki!Ciocia Jadzia jest zabawna, ciocia Jadzia jest inteligentna, ciocia Jadzia jest zaradna, ciocia Jadzia jest przewidująca, ale na pewno nie przewidywalna. Ciocię Jadzię warto mieć...obie z córką jesteśmy zaszczycone, ze mogłyśmy poznać "Ciocię Jadzię"

Patrycja | 2011-05-09

"Dlaczego jest Dzień Babci, Dzień Dziadka a nie ma Dnia Cioci?" - pytała Ciocia Jadzia, gdy w przebraniu pojawiła sie na przedszkolnym przedstawieniu.
Ciocia Jadzia jest świetna - zabiera swoją małą siostrzenicę w ciekawe miejsca, ma dziwnych, rockendrollowych znajomych i niezrównane przygody, które mogą przydarzyć się każdemu.

Łucja | 2016-01-20
Przeczytana: 15 stycznia 2016

Ciekawa, zabawna, pouczająca. Moim dzieciakom bardzo się spodobała. Polecam!!!

Martee | 2013-06-03
Na półkach: Chcę przeczytać, Ulubione