Warto pokochać teściową

Wydawnictwo: Inicjatywa Wydawnicza JEROZOLIMA
8389282038
poradniki
kariga

Różne problemy w relacjach młodych małżonków z teściami. Niedojrzałość emocjonalna jednych i drugich przyczyną konfliktów. A może warto coś zmienić?

źródło opisu: Inicjatwa Wydawnicza JEROZOLIMA, 2003

źródło okładki: http://ksiegarnia-jerozolimska.pl

Donata | 2017-02-24
Przeczytana: 05 lutego 2017

Bardzo cienka książka w której autor zawarł ogromna wiedzę na temat bardzo trudnych relacji małżonkowie - rodzice. Książka zawiera też przykłady z życia.
Książka napisana jest przystępnym językiem i dobrze się ją czyta.

Gdy siadałam do lektury książki miałam związane z nią pewne oczekiwania. Niestety książka im nie sprostała. Mój stosunek do teściów nie zmienił się jakość drastycznie, choć zachowania teściów, które do tej pory uważałam za niedopuszczalne autor nazwał wadami. A tych nikt nie jest pozbawiony, więc to może być klucz do sukcesu.
Uważam że książkę powinni przeczytać przede wszystkim rodzice dorosłych dzieci opuszczających dom. Bo to przede wszystkim od rodziców - teściów, zależy jak będą układać się relacje z ich dorosłymi dziećmi i ich rodzinami.
Choć młodzi też nie pozostają bez winy...
I obie strony muszą się trochę wysilić, żeby te relacje były dobre. Czasem trzeba z siebie zrezygnować, ale przecież na tym polega miłość.

A czy warto pokochać teściów. Myślę, że......

masz04 | 2016-09-01
Przeczytana: 29 sierpnia 2016

Doskonała dla narzeczonych i młodych małżeństw.

marg | 2015-07-08
Przeczytana: 2015 rok