Być tatą jak Bóg Ojciec

Okładka książki Być tatą jak Bóg Ojciec Jacek Pulikowski
Okładka książki Być tatą jak Bóg Ojciec
Jacek Pulikowski Wydawnictwo: eSPe poradniki dla rodziców
poradniki dla rodziców
Być tatą jak Bóg Ojciec
eSPe
2021-01-01
2021-01-01
9788382010671

Okładka książki Ostateczna bitwa o rodzinę Piotr Glas, Jacek Pulikowski
Ostateczna bit... Piotr Glas, Jacek P...
Okładka książki Kto tu rządzi? Jadwiga Pulikowska, Jacek Pulikowski
Kto tu rządzi? Jadwiga Pulikowska,...

W świecie chaosu, gdzie wszystko dzieje się na przekór naturze, normalności, Bogu... Być tatą jak Bóg Ojciec jest takim małym poradnikiem, który zachęca do powrotu nas wszystkich do normalnych, zdrowych zasad.

Polecam.

Polecam.