Sztuka miłości

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
poradniki

Autor wprowadza nas w sekrety tworzenia trwałego romantycznego związku na całe życie. Podejmuje próbę odpowiedzi na pytanie od czego zależy szczęście rodzinne? Czyni to w sposób niezrównany, praktyczny i bardzo serdeczny. Małżeństwo jest najbardziej wymagającą relacją międzyosobową, jaką nawiązujemy w życiu przewyższa inne długością trwania i stopniem intymności. Nie jest stanem, który trwa sam w sobie. Trzeba je umiejętnie traktować, subtelnie prowadzić i czule rozwijać. Ważne jest uświadomienie, że udany związek to taki, którego strony nie szczędzą czasu ani energii na praktykowanie prostych zasad i technik współżycia umacniających monogamiczną więź. W poradniku znajdziemy rozdziały skierowane do młodych ludzi, którzy wkraczają w dorosłe życie. Im to autor czyni kilka sugestii na temat doboru towarzysza życia. Książka porusza również problematykę ludzkiej płciowości i na tej podstawie sugeruje pewne działania zapobiegające niewierności.

Agnieszka | 2012-05-13
Przeczytana: 2011 rok

"Najpełniej odkrywamy samych siebie
kochając innego człowieka"

Mądra, wartościowa książka o istocie miłości.

Ann88 | 2016-04-20
Telimena | 2016-02-14