KONG ósmy cud świata

King Kong the junior novel
83-241-2342-3
King Kong
Cherry

Carl Denham nie mógłby sobie wymarzy lepszego miejsca do nakręcenia filmu. Wyspa Czaszki jest idealna - gęsta dżungla pełna dzikich stworzeń wyglądających zatrważająco w obiektywie kamery. Ale kiedy olśniewająca Ann Darrow, odtwórczyni głównej roli, zostaje porwana przez monstrualnego goryla, film zaczyna żyć własnym życiem. Carl i jego ekipa wyruszająca w pościg przez wyspę dzikich dinozaurów, krwiożerczych owadów - tropem King Konga, ósmego cudu świata.

źródło opisu: tył książki

źródło okładki: book24.waw.pl

Cherry | 2011-04-02
Przeczytana: 02 kwietnia 2011

Nie ma to jak uzdrawiający kicz. Książka trafiła do mnie w ramach akcji Ruchoma Biblioteka (znajdź-przeczytaj-podaj dalej), więc nie mogłam nie przeczytać :)

Pawlick | 2014-07-07
| 2013-07-14