Dziewczyna z mgieł

Jaclyn Reding Wydawnictwo: Pol-Nordica Seria: Romanse Sprzed Lat literatura obyczajowa, romans
White mist
literatura obyczajowa, romans
Anna Wojtaszczyk
Romanse Sprzed Lat
Szkocja wicehrabia wyspa guwernantka tajemnica

Historia intryguje od samego początku. Rodzinna tajemnica wytycza nową drogę życia.
Stykamy się z tragedią rodzinną, która jest wynikiem nienawiści i zemsty, lecz w oczach ludzi przekleństwem.
Nieszczęśliwe dziecko, zagubiona młoda kobieta na tle legend Starej Szkocji i jej tradycji, pełnych obrzędów.
Och, jest też miłość;)

Książki z serii Romance Classic czytam dość rzadko,jakoś tak się zdarza,że nie jest mi z nimi po drodze.Przyznam,że blurb niespecjalnie mnie zaciekawił,ale książka nie była zła.Fakt,że autorka dość dużo wrzuciła do jednego worka.Mamy tu maskaradę,tajemniczą śmierć pewnej wicehrabiny,dziecko,które w wyniku tej śmierci traci mowę,wreszcie istnieje starodawna klątwa a nawet...

Dziewczyna, która jako jedyna może powiedzieć w jakich okolicznościach zginęła jej matka - traci mowę w dniu jej śmierci. Ojciec po którym widać że darzy córkę miłością, udaję przed nią zupełny brak zainteresowania.
Zagubione dziecko, które spędza całe dnie na wpatrywaniu się w morze i stawia mur miedzy sobą a resztą świata.
Kobieta, która dowiaduję się że całe jej...

Wciągająca, sympatyczna i z happy endem.

Bardzo wciągająca...

• Romans historyczny
  • Romans Historyczny
  • 2020
  • 2012
  • Romans
  • 2020

Dodaj cytat z książki Dziewczyna z mgieł