Skandaliczna propozycja

Cykl: Dumne i piękne (tom 1) | Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
Wedding Night Revenge
Avadoro

Edgar, ojciec czterech córek, nieopatrznie przegrał w karty posiadłość. Najstarsza, Rachel, postanowiła odzyskać Wibdrush. Straciła pewność siebie, gdy dowiedziała się, że należy do człowieka, z którym zerwała zaręczyny kilka lat temu. Obawiała się zemsty. I słusznie.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2006

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2006

Amoretta | 2015-05-11
Przeczytana: 11 maja 2015

Rachael, najstarsza córka Mereditów, mimo 26 lat pozostaje nadal panną. Nie to aby nie miała powodzenia. Trwają zakłady wśród dżentelmenów o to, który ją usidli. Dotychczas ma na koncie 3 zerwane zaręczyny i jedną ucieczkę w przededniu ślubu z majorem Flinte. Po latach właśnie ten major, jako bogaty hrabia, pojawia się w Londynie. Szepty o skandalu zaczynają krążyć. Rachael chce im zapobiec, a major jej pomaga pokazując światu, że nie ma żalu za porzucenie sprzed ołtarza. Zaczynają rozmawiać, tłumaczyć i odnajdują ponownie siebie...

Agata | 2016-09-28
Przeczytana: 21 września 2016

Ucieczka przed ślubem stanowi początek tej opowieści. Temperament Rachel robi swoje. Dziewczyna, która najpierw robi, a potem myśli. Kiedy jej ojciec traci jej spadkową posiadłość zrobi wszystko by ją odzyskać.

adzikck15 | 2017-08-16
książek: 1960