Piętnastolatka: Wakacje w Paryżu

Wydawnictwo: Lucky
978-83-60177-35-8
Justyna

Piątka przyjaciół spędza dwa tygodnie w mieście marzeń, Paryżu. Czy dla wszystkich bohaterów okaże się ono jednakowo łaskawe i podaruje im same dobre chwile? A może oczekiwania nastolatków były zbyt wielkie? Jedno jest pewne. To nie miejsce decyduje o trwającym bądź nie uczuciu, to sami zainteresowani muszą o nie zawalczyć i zrozumieć, że domysły i zwątpienie nie są dobrymi doradcami. Pamiętaj młody czytelniku, miłości może być wiele, ale tylko jedna z nich pozostanie pierwszą.

kamyk576 | 2014-06-04

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Książka baaardzo nuda, nie podobała mi się.

Liwia | 2010-08-07

Super książka, tylko szkoda, że taka krótka. Długo nie mogłam jej upolować, aż wreszcie, gdy przestałam szukać sama się znalazła. Warto było poświęcić godzinę czytania, bo bardzo szybko się czyta i przyjemnie.

witcherrie | 2014-06-01
Przeczytana: 01 czerwca 2014

Po przeczytaniu ''Wakacji w Paryżu'' okazało się, że serię ''Piętnastolatka'' zaczęłam czytać od końca co trochę osłabia wrażenia przy czytaniu. Mimo to muszę napisać, że pierwsze 10-15 rozdziałów było nudne jak flaki z olejem. Dopiero później losy bohaterów nabrały trochę życia i sensu. Na początku tylko nudne (dla czytelnika !) zwiedzanie Paryża i rozwijająca się miłość Sewera z Leną. Pod koniec lektura się rozkręca i pojawiają się rozwiązania tajemnic tak charakterystycznych dla tego cyklu.
Podsumowując książka jest dobra, ale nie zachwyca.

NeverSayNever | 2013-07-05
Przeczytana: 05 lipca 2013

Super książka! Wypożyczyłam ją z biblioteki, a gdy poszłam nastawiona na wypożyczenie drugiej części, zastałam tylko trzecią. No cóż...z niecierpliwością czekam na drugi tom.;P

Monika | 2011-10-18
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 18 października 2011

Uwielbiam historię Lenki i Sewera. ;D

sarciaaaxd | 2011-07-28
Przeczytana: maj 2010

przeczytałam tylko jedną z trzech i to drugą, ale bardzo mi sie spodobała :) skoda że nigdzie nie mogę znaleźć popszednich bo z chęcią bym je również przeczytała

Linka | 2011-08-09
Przeczytana: 07 sierpnia 2011

Tak jak pierwsza część - REWELACJA! Książka typowa dla młodzieży(choć tak od 15 lat),zabawana,wciągająca.Serdecznie polecam 2 części!

Aisog | 2010-12-10
Przeczytana: 18 października 2010

Pierwsza część była lepsza. Ale ta i tak bardzo mi się spodobała.

kusiokforever | 2012-09-14
Przeczytana: sierpień 2012