Piętnastolatka: Wakacje w Paryżu

Lucky
2008-04-01
2008-04-01
978-83-60177-35-8

Książka baaardzo nuda, nie podobała mi się.

Książka baaardzo nuda, nie podobała mi się.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Po przeczytaniu ''Wakacji w Paryżu'' okazało się, że serię ''Piętnastolatka'' zaczęłam czytać od końca co trochę osłabia wrażenia przy czytaniu. Mimo to muszę napisać, że pierwsze 10-15 rozdziałów było nudne jak flaki z olejem. Dopiero później losy bohaterów nabrały trochę życia i sensu. Na początku tylko nudne (dla czytelnika !) zwiedzanie Paryża i rozwijająca się miłość Sewera z Leną. Pod koniec lektura się rozkręca i pojawiają się rozwiązania tajemnic tak charakterystycznych dla tego cyklu.
Podsumowując książka jest dobra, ale nie zachwyca.

Tak jak pierwsza część - REWELACJA! Książka typowa dla młodzieży(choć tak od 15 lat),zabawana,wciągająca.Serdecznie polecam 2 części!

Super książka, tylko szkoda, że taka krótka. Długo nie mogłam jej upolować, aż wreszcie, gdy przestałam szukać sama się znalazła. Warto było poświęcić godzinę czytania, bo bardzo szybko się czyta i przyjemnie.

Pierwsza część była lepsza. Ale ta i tak bardzo mi się spodobała.

Pierwsza część była lepsza. Ale ta i tak bardzo mi się spodobała.

przeczytałam tylko jedną z trzech i to drugą, ale bardzo mi sie spodobała :) skoda że nigdzie nie mogę znaleźć popszednich bo z chęcią bym je również przeczytała

Uwielbiam historię Lenki i Sewera. ;D

Uwielbiam historię Lenki i Sewera. ;D

Książka ok.
Lekko się czyta.
Wciągająca.

Książka ok.
Lekko się czyta.
Wciągająca.

Super książka! Wypożyczyłam ją z biblioteki, a gdy poszłam nastawiona na wypożyczenie drugiej części, zastałam tylko trzecią. No cóż...z niecierpliwością czekam na drugi tom.;P

• 2010r.
  • Młodzieżowe