Jastrząb

Tłumaczenie: Wojciech Kallas
Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
The hawk
Dorota_1988

Annie Marsh kurczowo trzyma się wszystkiego. Małżeństwa, domu, rodziny i równowagi psychicznej. Ale trzyma się tylko czubkami palców. Jastrząb, kryptonim nadany mu przez policję, jest straszliwym mordercą seksualnym grasującym po mieście Leeds i to właśnie myśl o nim zagraża z trudem wypracowanemu spokojowi umysłu Annie. Już sam fakt, że jest na wolności, przeraża ją, ale Annie zaczyna...

Jastrząb, kryptonim nadany mu przez policję, jest straszliwym mordercą seksualnym grasującym po mieście Leeds i to właśnie myśl o nim zagraża z trudem wypracowanemu spokojowi umysłu Annie. Już sam fakt, że jest na wolności, przeraża ją, ale Annie zaczyna podejrzewać, że Jastrzębiem może być jej mąż Stephen.

Czy mąż Annie Marsh jest nieludzkim i okrutnym maniakiem, czy — a to nader mało prawdopodobne — ona sama popada w obłęd?

źródło opisu: Wydawnictwo C&T, 2006

źródło okładki: http://ww.conrada11.pl/index-1-62-36-7011-jastrzab.htm