Żyj z pasją. Inspiracja do nadzwyczajnego życia

Okładka książki Żyj z pasją. Inspiracja do nadzwyczajnego życia Bożena Figarska
Okładka książki Żyj z pasją. Inspiracja do nadzwyczajnego życia
Bożena Figarska Wydawnictwo: Ravi poradniki dla rodziców
poradniki dla rodziców
Ravi
2003-01-01
2003-01-01
83-7229-042-3
samorealizacja samowychowanie

Treść książki autentycznie do mnie przemówiła. Czuję, że coś się już zmieniło w moim życiu i patrzeniu na rzeczywistość. Niestety, na początku było ciężko, ponieważ według informacji w Internecie, autorka popełniła samobójstwo, tak jakby sama zaprzeczyła swoim ideom. Na szczęście nabrałem do tego wszystkiego dystansu i staram się patrzeć na treść, a nie na autora.
Nie podobały mi się tylko w książce takie same (wręcz skopiowane) fragmenty jak w kasetach autorki (kto je zna, ten od razu zauważy, chodzi na przykład o "Autohipnozę" czy "Życia Twego sens"),a wystarczyłoby tylko trochę przeformułować zdania.
Niemniej, jest to jedna z najważniejszych książek jakie ostatnio przeczytałem i zdecydowanie wpłynęła/ wpływa na moje życie.

Nie...

,,Żyj z pasją", to książka dla ludzi pragnących wziąć życie w swoje ręce, zacząć nim świadomie zarządzać, spełniać marzenia. Polska autorka zebrała w swojej książce naprawdę duży arsenał wiedzy, który może zmienić życie- jedyne co trzeba zrobić to stosować się do rad zawartych w książce no i praktykować, tylko wtedy suche fakty staną się naszym życiem, a cuda będą na porządku dziennym. Samo czytanie napełnia czytelnika pozytywną energią, bardzo dużo w niej opowieści, afirmacji, cytatów które warto zanotować aby móc do nich często powracać. Autorka proponuje nam różnego rodzaju *medytacje w których prowadzi nas krok po kroku, ucząc zarazem jak wprowadzić się w trans, docierając do podświadomości aby móc ją zmienić. Opowiada skąd w nas różne przekonania które sterują naszym życiem, uwarunkowania które obniżają nasz stosunek do samych siebie, a zarazem jakość naszego życia.
Książka zdecydowanie dla ludzi o otwartych umysłach, pragnących rozwijać się tak aby być szczęśliwym. Warto do niej powracać, jest to bowiem jedna z lepszych pozycji jakie do tej pory czytałam.
TAKICH KSIĄŻEK NIGDY DOŚĆ!!

Optymistyczny poradnik o tym jak żyć spełniając swoje marzenia. Napisane przystępnym językiem. Dodaje otuchy w chwilach obniżonego nastroju :) Zaglądam do tej książki od czasu do czasu ;)

W porównaniu z książka Jezus najwiekszy terapeuta wszech czasów to cienko

W porównaniu z książka Jezus najwiekszy terapeuta wszech czasów to cienko