Radiowozik Czaruś

Wydawnictwo: Wilga
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Seria wesołych, ale i mądrych opowieści o pojazdach. z książek dzieci dowiedzą się jak ważna jest praca radiowozu i koparki. Rok wydania: 2007,

adorable | 2017-05-05
Przeczytana: 20 lutego 2017

Kiedy Jaś był maleńki, odwiedziłam moją chrześniaczkę, która nie miała wtedy jeszcze roku i zauważyłam, że nie tylko uwielbia książki (co podobno ma po chrzestnej :-)), ale do tego furorę robią u niej książeczki dźwiękowe. Od razu z tyłu mojej głowy pojawiła się myśl, że warto byłoby zaopatrzyć Jasia w takie lektury, aby sprawdzić, czy u niego również zdadzą egzamin. Nie zastanawiałam się długo nad konkretnym tytułem - błyskawicznie zdecydowałam się na "Jasia i Małgosię", bajkę znaną wszystkim, a do tego bliską memu sercu ze względu na imię, jakie nosi mój syn. Szybko przekonałam się, że to strzał w dziesiątkę, po czym zakupiłam kolejne lektury tego typu.

Radiowozik Czaruś ma poważne zadanie - musi czuwać nad porządkiem w Zwierzaczkowie. Wzywany jest do wypadków i podejrzeń o kradzież, karci nieposłusznych, odszukuje zaginionych, wlepia mandaty za szybką jazdę. Za to po zakończeniu służby umawia się z...

Na półkach