rozwińzwiń

Najpiękniejsze wiersze dla dzieci

Okładka książki Najpiękniejsze wiersze dla dzieci Marcin Brykczyński, Jan Brzechwa, Wanda Chotomska, Agnieszka Frączek, Ludwik Jerzy Kern, Urszula Kozłowska, Anna Kwiecińska-Utkin, Jan Kazimierz Siwek
Okładka książki Najpiękniejsze wiersze dla dzieci
Marcin BrykczyńskiJan Brzechwa Wydawnictwo: Wilga literatura dziecięca
wiersze dzieci Brzechwa Kern Fraczek Chotomska Kozłowska Wilga bajki

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Bardzo polecam tę książkę! Kupiłam ją na rynku wtórnym, niejako przez przypadek i bardzo się cieszę, że ją mamy. Książka duża i ciężka, ale pełna ciepłych ilustracji i wspaniałych wierszy, naprawdę na każdą pogodę i nastrój. Mimo, że mamy też inne książki z wierszami, tutaj znalazłam wiele nowych, a nawet wiersz Pieski małe dwa, na podstawie którego powstała piosenka. I bardzo się cieszę, bo śpiewamy ją często i dzięki temu mam nowe zwrotki:-)

Zbiór ciekawych wiersze dla dzieci

• Literatura dziecięca i młodzieżowa
  • Moniki
  • Półka dzieci
  • Poezja

Dodaj cytat z książki Najpiękniejsze wiersze dla dzieci