Dyskusje o książce Masło przygodowe

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 książki w 2016
51/52 M. Czubaszek, A. Andrus „Każdy szczyt ma swój Czubaszek” 52/52 H. Mankell "Mężczyzna, który się uśmiechał" 53/52 J. Deaver "Tańczący trumniarz" 54/52 A. Pilipiuk "Kroniki Jakuba Wędrowycza" 55/52 J. Deaver "Puste krzesło"
Wymienię/sprzedam (GRUDZIEN 2016)
 Mila księżycowego światła  Sieć rozkwitającego kwiatu
19690
Wymienię/sprzedam (listopad 2016)
ZAPRASZAM(sprzedam):  Szkic  Królobójczyni  Skazanie  Żar mrozu  Eden. Nowy początek  Flirt  Wyznanie  Gus  Obłędna szesnastka
Czytamy w długi weekend
@Villiana - mam nadzieję, że film będzie ciekawszy. Dzisiaj zamierzam się do niego zabrać. Zdecydowanie brakowało mi tej osobliwości, którą tak gwarantują. Szczerze to sięgnęłam po tę książkę dla tego dreszczyku, ale cóż... Miała być to dla mnie nowość, bo ja raczej stronie od wszystkiego co później przekłada się na strach przed pójściem samemu do łazienki :D Tego się...
Wymienię/sprzedam (październik 2016)
Wymienię:  Byliśmy łgarzami  Amber  Uprowadzona  Za drzwiami pałacu. W służbie saudyjskiej księżniczki  Ciemniejsza strona Greya  Misja  Spektakle masowej śmierci
19292
Wymienię/sprzedam (sierpień 2016)
Sprzedam tanio. Jest możliwość wystawienia na allegro.  Jej wszystkie życia  Zmierzch  Bransoletka  Trzymaj tempo!  Do trzech razy sztuka  Najlepsze nieprzyjaciółki  Niewinne kłamstwa
Pokazuje 6 z 7
Zobacz kolejne