Zgłosuj na książki roku 2017

Trzymaj tempo!

Cykl: Akademia Canterwood (tom 3)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Blondyna98

Po nieudanym balu relacje Sashy z Callie się pogorszyły. Na domiasr złego wydaje się, że z Jacobem wszystko skończone...
Nadchodzą ferie i zapowiedziany kurs jeździecki. Sasha będzie miała okazję zaprezentować swoje umiejętności przed łowcami talentów.Czy weźmie sprawy w swoje ręce i spróbuje pogodzić się z przyjaciółmi.

źródło opisu: http://www.empik.com

źródło okładki: http://www.empik.com

Wow... nie bardzo umiem opowiedzieć o tym co myślę, gdyż ledwo skończyłam tą książkę i jestem w stanie powiedzieć jedynie "WOW". >.< Jeszcze jestem pod wrażeniem. Książka była taka ciekawa, że przeczytałam ją w kilka dni (niecały tydzień). Ledwo ją przyniosłam zadowolona do domu, a już za chwilę będę iść po kolejną część... Jestem taka szczęśliwa, ale niestety też trochę zła z kilku powodów... Po pierwsze : zawiodłam się na przyjaciółce Sashy, po drugie - wnerwia mnie Jas, po trzecie książka jak zawsze skończyła się w takim momencie, że mam ochotę się zastrzelić i oczywiście po piąte : NIE MAM TERAZ CO CZYTAĆ PRZEZ DWA DNI PÓKI NIE WRÓCĘ DO DOMU! :'( Dobra koniec użalania się nad moją osobą. :) Książka rewelacyjna i jasne jest to, że ją każdemu polecam, zresztą jak każdą inną część ^^

Rita22 | 2015-07-14
Przeczytana: lipiec 2015

Następna część rozgrywa się w czasie ferii świątecznych. Sasha i inni uczniowie z grupy zaawansowanej, mogą brać udział w swego rodzaju kursie jeździeckim prowadzonym jedynie przez najlepszych. Na koniec oczywiście odbywa się pokaz gdzie grupa łowców talentów ma znaleźć przyszłe gwiazdy reprezentacji młodzików. Autorka jednak nie postawiła na banały (Sasha nie zawsze musi być idealna i wszystko wygrywać) cała sprawa jak zawsze nie wyjaśnia się do końca, pozostawiając nam trzy kropeczki do namysłu co może być dalej...

Sasha i Callie nie rozmawiają ze sobą od balu... Tymczasem nadchodzą ferie zimowe i Sasha zostaje na kurs jazdy... Może liczyć na wsparcie Erica...<3 Czy to jest coś więcej niż przyjaźń...? ;)Gorąco polecam szczególnie fanom i fankom koników!!!!! <3 NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ AŻ PRZECZYTAM KOLEJNY TOM!!!!!:)

Jules | 2017-12-25
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane