Zgłosuj na książki roku 2017

Najlepsze nieprzyjaciółki

Tłumaczenie: Maria Jaszczurowska
Cykl: Akademia Canterwood (tom 5)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
westchnieniem

Wiosenny semestr w Canterwood trwa w najlepsze. Wydaje się, że wiosna zawitała też do serca Sashy – pogodziła się z najlepszą przyjaciółką, Callie, a w dodatku ma pierwszego w życiu chłopaka. Jak wiadomo, tam gdzie wchodzą w grę sprawy sercowe, łatwo raczej nie będzie!

źródło opisu: http://www.empik.com/

źródło okładki: http://www.empik.com/

Luna | 2015-10-26
Przeczytana: 26 października 2015

Sash, Callie,Eric i Paige ciężko uczą się do końcowych egzaminów,jednocześnie 3 z nich trenuje jazdę:)Sasha wraz ze swoją przyjaciółką Callie, swoim chłopakiem Erickiem i resztą drużyny zaawansowanej jest zdeterminowana, i robi wszystko aby dostać się do reprezentacji młodzików.... Paige zaś nadal odnosi sukcesy jako prowadząca "Młodzieżową Kuchnię" :)Jeśli chcecie się dowiedzieć czy przyjaciele z Canterwood zdali do 8 kl i jak spędzą nadchodzące wakacje, gorąco zachęcam do lektury 5 tomu tej niezwykłej serii, która zachęci przede wszystkim fanów i fanki jeździectwa!!!!!!! ;) <3 Gorąco polecam całą serię dla czytelników w każdym wieku!!!!!! Nie mogę się doczekać aż przeczytam następny tom!!!!!!! ;)

Na wstępie... ZNIENAWIDZIŁAM JACOBA! Dobra już mogę pisać opinię. xDD
Książka jak zawsze w tej seri świetna, oczywiście polecam... No idk co tu napisać... Polecam, polecam, POLECAM XDD

Elipsona | 2017-11-22
ElaMiszkiewicz | 2017-11-16