Do trzech razy sztuka

Cykl: Akademia Canterwood (tom 4)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Blondyna98

Canterwood ma nową uczennicę, Jasmine King, która do tej pory pojawiała się tylko na zawodach i właściwie tylko po to, żeby dokuczać dziewczynom z drużyny zaawansowanej. Przed Sashą trudny czas. Czy uda jej się pogodzić z Callie? Czy nadal jest skazana na potajemne spotkania z chłopakiem, który jej się spodobał? I czy w drużynie zaawansowanej na pewno wystarczy miejsca dla wszystkich? Sasha...

Przed Sashą trudny czas. Czy uda jej się pogodzić z Callie? Czy nadal jest skazana na potajemne spotkania z chłopakiem, który jej się spodobał? I czy w drużynie zaawansowanej na pewno wystarczy miejsca dla wszystkich? Sasha musi uważać, by nie wykonać fałszywego ruchu – kolejny błąd może zniszczyć jej marzenia o startach w reprezentacji młodzików.

źródło opisu: http://www.empik.com

źródło okładki: http://www.empik.com

Luna | 2015-10-01
Przeczytana: 01 października 2015

Do Canterwood przybywa Jasmine King, największa rywalka drużyny zaawansowanej i ma kłopoty z zintegrowaniem się.... Sash i Callie pogodziły się podczas choroby Jacka. Poza tym Sasha ma problem z przyznaniem się, że ona i Eric są parą.... Na szczęście ta sprawa ma happy end ;)Paige denerwuje się bo pierwszy odcinek Młodzieżowej kuchni pojawia się na ekranie... Julia i Alison mają poważne kłopoty... Gorąco polecam i nie mogę się doczekać aż przeczytam kolejny tom!!! <3

Czy książka o koniach, przyjaźni i szkole może być nieciekawa? Ta książka sprosta wszelkim wymaganiom humorem, akcją i tym wszystkim, co nie jest fikcją - szkoła, przyjaciółki i rywalizacja. Więc na koń! Znaczy... na fotel!

Uwielbiam tą serię, więc nie ma mowy żeby miało by mi się nie podobać. Książka była taka ciekawa, że już czytam kolejna część. Swoją drogą to po miesiącu męczenia lektury nie mogłam się doczekać przeczytania czegoś "normalnego" i takim oto sposobem 34 rozdziały przeczytałam w niecałe dwa dni. xDD Nie mam pojęcia co o tym napisać. :) No cóż... polecam, właściwie to więcej już chyba nie mogę o tym napisać. >.<

Shuvi | 2018-06-10
GruszkaLuszkaPL | 2018-04-18