10 głupstw, które robią mężczyźni, aby skomplikować sobie życie

Tłumaczenie: Hanna Jankowska
Wydawnictwo: Świat Książki
4 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Ten stupid things men do to mess up their lives
83-7227-081-3
poradniki
Agnieszka Tytko

Dlaczego trzykrotnie rozwiedziony Bill wciąż wybiera na towarzyszki życia, kobiety których mężowie mieli romanse? Dlaczego John wiąże się tylko z "wyzwolonymi kobietami" Dlaczego Richard pozwala wyręczać się żonie w wychowaniu własnego dziecka? Znakomita amerykańska dziennikarka, autorka bestselleru "10 głupstw, które robią kobiety, aby skomplikować sobie życie", napisała poradnik dla mężczyzn na podstawie nocnych rozmów telefonicznych, jakie prowadzi od wielu lat podczas swoich audycji na antenie radiowej.
Książka zawiera omówienie typowych sytuacji i problemów, w jakie wikłają się mężczyźni oraz decyzje jaki podejmują. Przedstawia też doświadczenia mężczyzn, którzy po wielu negatywnych wydarzeniach potrafili zmienić swoje życie.

źródło opisu: merlin.pl

źródło okładki: merlin.pl