The Usborne Book of Facts and Lists
83-86822-40-6
popularnonaukowa
tajus

Książka podzielona jest na siedem rozdziałów: Planeta Ziemia; O Świecie; Pogoda; Wszechświat; Ssaki; Ptaki; Życie w środowisku wodnym. Każdy z tych rozdziałów gromadzi konkretne wiadomości, najprzeróżniejsze zestawienia i wykazy oraz czasami zadziwiające informacje. "Przewodnik szkolny", który z założenia ma wspomagać nauczanie w szkole podstawowej, przemawia do wyobraźni młodego czytelnika...

"Przewodnik szkolny", który z założenia ma wspomagać nauczanie w szkole podstawowej, przemawia do wyobraźni młodego czytelnika dzięki zabawnym porównaniom, realistycznym ilustracjom oraz prawie komiksowym rysunkom.

źródło opisu: okładka

Piotr Kędzior | 2014-10-23
Przeczytana: 1997 rok

Ulubiona książka popularnonaukowa mojego dzieciństwa. Człowiek w tym wieku jest ciekawy świata jak mało kiedy a ten przewodnik w idealnej formie(komiksowo-karykaturalnej) dla dziecka podaje wiele ciekawostek i statystyk. Jeszcze teraz do niej wracam po tylu latach z wielkim sentymentem. Polecam dla rodziców by takie książki podsuwali swoim dzieciom. Oczywiście nie będziecie mieli chwili spokoju a wasza pociecha będzie mówić tato a czy wiesz że to.. mamo a czy wiesz że tamto . Ale czyż to nie jest piękne gdy dziecko dzięki wam się raduje i rozwija. Polecam serdecznie.

SamoGrrr | 2015-12-25
Przeczytana: 01 stycznia 2000