Ciekawe dlaczego wielbłądy mają garby i inne pytania na temat zwierząt

Okładka książki Ciekawe dlaczego wielbłądy mają garby i inne pytania na temat zwierząt
Anita Ganeri Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Seria: Ciekawe dlaczego... literatura dziecięca
32 str. 32 min.
literatura dziecięca
Ciekawe dlaczego...
Firma Księgarska Olesiejuk
2012-01-01
2005-01-01
32 min.
pustynia wielbłąd flora fauna Afryka

Krótkie ciekawostki na temat zwierząt, warto w taki sposób nauczyć dziecko czegoś :) Dzięki takiej formule dość łatwo przyswajalne dla maluchów :)

2001

Nauka nie tylko dla dzieci

Nauka nie tylko dla dzieci

Książka to właściwie zestaw podstawowych informacji oraz ciekawostek o zwierzętach - niektóre mogą zaskoczyć nawet biologów :)
Polecam - czytałam ją z prawie dwuletnią siostrzenicą i słuchała z zainteresowaniem.

Dodaj cytat z książki Ciekawe dlaczego wielbłądy mają garby i inne pytania na temat zwierząt