Ciekawe dlaczego wielbłądy mają garby i inne pytania na temat zwierząt

Anita Ganeri Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Seria: Ciekawe dlaczego... literatura dziecięca
2012-01-01
2005-01-01
Firma Księgarska Olesiejuk
pustynia wielbłąd flora fauna Afryka
literatura dziecięca
2012-01-01
Ciekawe dlaczego...
pustynia wielbłąd flora fauna Afryka

Krótkie ciekawostki na temat zwierząt, warto w taki sposób nauczyć dziecko czegoś :) Dzięki takiej formule dość łatwo przyswajalne dla maluchów :)

Nauka nie tylko dla dzieci

Książka to właściwie zestaw podstawowych informacji oraz ciekawostek o zwierzętach - niektóre mogą zaskoczyć nawet biologów :)
Polecam - czytałam ją z prawie dwuletnią siostrzenicą i słuchała z zainteresowaniem.

Dyskusje

• ▪ Popularnonaukowe, edukacyjne, ciekawostki itp