Żar namiętności

Tłumaczenie: Julita Mirska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: HarperCollins
Rage of Passion
978-83-238-7834-6
Edyta

Jako nastolatka Maggie Turner durzyła się w starszym bracie swoich koleżanek, zimnym i nieprzystępnym Gabrielu Colemanie. Dziewięć lat później, już jako dorosła kobieta i rozwódka z dzieckiem, które musi chronić przed swym byłym mężem, szuka u Gabriela pomocy. Udręczona nieudanym małżeństwem, ze zdumieniem i radością odkrywa, że znowu ma ochotę żyć, śmiać się i kochać...

źródło opisu: Wydawnictwo Mira, 2011

źródło okładki: http://harlequin.pl/mira

Marlena | 2013-11-10
Przeczytana: 10 listopada 2013

Maggie Turner ma za sobą trudne małżeństwo. Dennis Blaine, zimny drań, ożenił się z nią dla pieniędzy. Wykorzystał ją nie tylko w życiu ale i w łóżku. Po rozwodzie Meggi boi się mężczyzn i przysięga że już nigdy więcej nie chce żadnego z nich. Były mąż próbuje, odebrać jej córkę, Becky. Mała potwornie się go boi, ona zresztą też. Chociaż ożenił się ponownie i zabrał jej większość pieniędzy, teraz wystąpił do sądu o przyznanie córki. Przed śmiercią ojciec Meggi ustanowił dla Becky fundusz powierniczy. Dennis chce mieć prawo nim rozporządzać. Meggi ukrywa się przed nim na ranczo u swojej ciotki. Problem że na ranczo, wraz z ciotką mieszka jej syn, Gabbriel. Jako szesnastolatka Meggi była w nim szaleńczo zakochana...

Maggie jako nastolatka durzyła się w starszym bracie swoich koleżanek w zimnym, niedostępnym Gabrielu Colemanie.
Dziewięć lat później jest już dorosłą kobietą, rozwódką z dzieckiem.
Ucieka przed brutalnym , sadystą jej mężem i chce uchronić córkę Becky przed własnym ojcem ucieka na ranczo Colemanów, prosi o pomoc Gabriela.
Gdy czytałam tą powieść wczułam się w losy bohaterki troski i zmartwienia, które przeżyła.
Jak dla mnie powieść wzruszająca,ciepła i wspaniale napisana miałam relaks przy niej i poprawiła mi humor.
Przyjemna literatura zaskakuje pozytywnie.
Polecam!!!!

Ewelina | 2013-10-27
Na półkach: O miłości, Przeczytane, 2013
Przeczytana: 27 października 2013

Czytam i czytam z nadzieją, że będzie to wreszcie książka o miłości, która mnie zauroczy, wzruszy. Niestety znów jest banalnie i szalenie nieprawdziwie.
On jednego dnia jej nie cierpi, drugiego jest już w niej szaleńczo zakochany. Ona niby zmaltretowana przez męża okropnie boi się mężczyzn, a o seksie nie chce nawet myśleć, mimo to po kilku dniach wskakuje mu do łóżka. I wystarczy zaledwie kilka dni, żeby zrozumieli, że żyć bez siebie nie mogą. A ta ich miłość jest tak wielka, tak idealna, że aż przerażająco nieprawdziwa.

Małgorzata Zberowska | 2013-11-05
Przeczytana: 29 października 2013

dość fajna, lekka opowieść o miłości, chociaż niektóre wątki mnie trochę irytowały, zbyt nieprawdziwe- życiowo dlatego 7/10

Paula | 2014-05-13
Przeczytana: 12 maja 2014

Naprawdę polecam książki tej autorki. Jeśli chcesz sięgnąć po coś lekkiego i przyjemnego po ciężkim dniu w pracy, a potem w domu z dziećmi... To jest coś idealnego

Bożena | 2011-11-18

Książkę czyta się szybko , przyjemnie. Polecam na zimowe wieczory.

bianka88 | 2016-11-16
PaulaF | 2016-09-28