Słońce i deszcz

Wydawnictwo: Harlequin
Montana
9788323872023
Barbara

W życiu Molly od dawna brakuje słońca. Jej ojciec zmarł, gdy była dzieckiem, mąż odszedł po kilku latach małżeństwa. Teraz wychowuje samotnie dwóch synów i z trudem wiąże koniec z końcem. Gdy otrzymuje wiadomość, że jej ukochany dziadek ma kłopoty ze zdrowiem, błyskawicznie podejmuje decyzję. Sprzedaje wszystko i wyrusza z dziećmi do Montany. Życie w domu na prerii mogłoby być cudowne, jednak i tutaj Molly boryka się z kłopotami. Samotnej kobiecie trudno jest ratować podupadające gospodarstwo. Dziadek jest coraz słabszy, praca na ranczu wyczerpująca, a zarządca majątku, Sam Dakota, nie wzbudza jej zaufania. Dziadek nalega, by wyszła za mąż za tego mężczyznę. Wierzy mu bez zastrzeżeń, w dodatku synowie Molly wyraźnie lgną do Sama...

źródło opisu: Wydawnictwo Mira, 2010

Anicaf | 2012-10-19
Przeczytana: 19 października 2012

Romans z intrygą polityczna w tle. Miła lektura na deszczowe jesienne wieczory.

LoVeandHoPe | 2014-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2014

Nie jest to zwykla powiesc romantyczna. To ksiazka pelna akcji,intryg.
Oczywiscie, watek milosny odgrywa znaczaca role. Jednak to rozwinieta akcja przyprawia o szybsze bicie serca. Nawet zakonczenie jest zaskakujace. Nie spodziewalam sie takiego zwrotu akcji..
Polecam

klaudiabla2 | 2013-02-21
Przeczytana: 17 września 2012

Molly jest pokrzywdzoną przez los kobietą. Samotnie wychowuje dwóch synów, były mąż siedzi w więzieniu, dodatkowo ma kłopoty finansowe. Gdy dowiaduje się, że dziadek jest ciężko chory na serce rzuca wszystko i wyrusza z dziećmi do Montany. Tam poznaje niemiłego zarządcę Sama Dakotę i niewiarygodny pomysł chorego staruszka. Jak ułoży się jej życie?
To moja pierwsza książka tej autorki. Spodziewałam się dość typowego romansu, jednak zostałam nawet miło zaskoczona. Pani Macomber postarała się o inne, równie pasjonujące wątki, które chociaż na początku nie mają wiele wspólnego, później się zazębiają. Gdy już zaczęłam czytać, nie mogłam się oderwać. Przez strony się po prostu płynie, wiele razy jesteśmy zaskoczeni tym co się stało, śmiejemy się, wzruszamy. Opowieść jest bardzo piękna, ciepła, okładka dopracowana i z czystym sumieniem mogę ją wam polecić.

toska1982 | 2013-02-09

Życie nie jest usłane różami, czasem mamy z górki czasem pod górkę i nikt na to już nic nie poradzi. Można czasem pomóc szczęściu, ale i tak nie damy rady być zawsze pogodni, uśmiechnięci, w życiu każdego człowieka właśnie „raz świeci słońce a raz pada deszcz”. I tak też jest u bohaterów Debbie Macomber.
Molly bardzo wcześnie straciła ojca, i choć bardzo to przeżyła, to jednak dziadek robił wszystko by ulżyć w cierpieniu wnuczce. I choć bywał czasem szorstki i nieokrzesany to ona wiedziała, że zawsze może na niego liczyć, że kocha ją nad życie. Teraz on sam potrzebował pomocy, jego serce było już zmęczone i w każdej chwili mogło się zatrzymać. Tak więc Molly, wraca na farmę, by nie tylko wspomóc dziadka, ale też spędzić z nim być może ostatnie lato. A sama decyzja wbrew pozorom nie należy do łatwych, gdyż sama podróż kosztuje tyle, że musi sprzedać ona wszystko co ma. Do tego jej synowie, szczególnie starszy sprawiają same kłopoty, po tym jak ich ojca, a byłego męża Molly, skazano...

Rose92 | 2015-07-30
Przeczytana: 30 lipca 2015

Książka bardzo mi się spodobała. Pomimo tego, że jest harlequinem, zupełnie go nie przypomina. Napisana w czytelny i przejrzysty oraz ciekawy sposób. Wiele w niej się działo, dzięki czemu nie nudziłam się ani przez chwilę.

bella2406 | 2013-07-24
Przeczytana: 24 lipca 2013

Książka jest miłym zaskoczeniem ponieważ nie lubie tego typu ksiażek. Ale ta naprawde jest super nie można sie od niej oderwać . Gorąco polecam ;)

Agnieszka Maciejewska | 2011-03-31
Przeczytana: 30 marca 2011

Świetna książka, trzymająca w napięciu. Można było przy niej fajnie odpocząć,ale także poczuć lekką adrenalinę.

ppado87 | 2016-10-01
Copelia | 2016-09-03