Koszmarny Karolek i cuchnąca bomba

Tłumaczenie: Maria Makuch
Cykl: Koszmarny Karolek (tom 9)
Wydawnictwo: Znak
Horrid Henry's Stinkbomb
Casthaluth

Koszmarny Karolek ma głowę pełną koszmarnych pomysłów, które pomagają mu zrealizować jego koleżanki i koledzy z klasy: Wredna Wandzia, Bezwzględny Bolo, Chciwy Henio i Muskularny Miecio. Wszystko psuje młodszy brat Karolka - Doskonały Damianek. Czy chcielibyście dowiedzieć się: - jak wygrać konkurs czytelniczy, nie czytając ani jednej książki? - jak zamienić grecką świątynię w rakietę...

Czy chcielibyście dowiedzieć się:
- jak wygrać konkurs czytelniczy, nie czytając ani jednej książki?
- jak zamienić grecką świątynię w rakietę kosmiczną?
- jak skonstruować cuchnącą bombę?

Jeśli tak, to sięgnijcie do cyklu książeczek o przygodach Koszmarnego Karolka, okropnego synka rodziców, którzy pragną uczynić z niego grzecznego chłopca i nie zawsze im się to udaje...

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/

Veronnie Miller | 2013-06-14
Przeczytana: 2008 rok

Zabawna, kiedyś ścigałam się ze starszą siostrą kto przeczyta więcej książek z serii o Karolku, w sumie nie pamiętam kto wygrał, ale była niezła zabawa.

Witch | 2014-07-21
Przeczytana: 21 lipca 2014

Wybebeszamy_książki | 2016-08-26

Scarlett | 2011-09-18
Przeczytana: 2009 rok

Książka jest całkiem ciekawa i zabawna. Jednak jest jedna rzecz, która doprowadza mnie w tej serii do wściekłości. Rodzice Karolka są po prostu nieudacznikami jeśli chodzi o wychowanie dzieci. Damianek jest miłym tchórzliwym mięczakiem, a Karolek wrednym tragicznie wychowanym i rozpieszczonym chłopcem. Gdyby tacy rodzice istnieli na prawdę (choć nie mówię, że nie istnieją) to przydałaby im sie spora pomoc.

vikab | 2013-10-11
Przeczytana: maj 2012

Najzabawniejsza książka ze wszystkich jakie przeczytałam!

Qlivier | 2014-11-28

PahaludO | 2010-08-17

Średnia.

Niewtajemniczona | 2011-01-18
Na półkach: Przeczytane, Humor

Co jak co, ale przy czytaniu przygód Karolka rodzina jakoś dziwnie na mnie patrzała. Pewnie za sprawa niekontrolowanych wybuchów śmiechu, które raz po raz wydobywały się z mojego pokoju. Książka dla dzieci i młodzieży, choć może z przymrużeniem oka, niezbyt poważny dorosły skusi się na więcej niż jedna książkę? Zdecydowanie polecam. Coś na nudę i deszczowe dni, gdy wszystko wydaje się takie przytłaczające. Pozytywna książka! :)

Pszczółka23 | 2011-06-18
Przeczytana: 16 czerwca 2011

W książeczce `Koszmarnego Karolka ` jest zawartych wiele ciekawych i humorystycznych historii z życia Karola . Jeśli jeszcze ich nie poznaliście to na co czekacie ?