Hania Humorek przepowiada przyszłość

Cykl: Hania Humorek (tom 4)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Judy Moody predicts the future
Adrianna

Pierścień Hani ma niezwykłą moc. Pozwala na przepowiadanie przyszłości. Wróżby Hani są naprawdę zadziwiające. Dowiadujemy się, że odnajdzie się maskotka Klubu Susiającej Ropuchy, że Hania dostanie nagrodę za dyktando, a jej nauczyciel spraw i sobie nowe okulary, bo się zakocha.

źródło opisu: http://sklep.egmont.pl/ksiazki/bohaterowie/p,hania...(?)

źródło okładki: http://sklep.egmont.pl/ksiazki/bohaterowie/p,hania...»

dilbi | 2017-01-04
Przeczytana: 01 stycznia 2017

Kolejna książka z serii o Hani Humorek. Tym razem Hania bierze się za przepowiadanie przyszłości. I jak zwykle podchodzi do tematu bardzo poważnie i z pełnym zaangażowaniem ;) Książka trzyma świetny poziom poprzednich, które już czytałam mojemu dziecku. Jest zabawna (wybuchy śmiechu w trakcie to norma),napisana przyjemnym językiem. Kolejna już czeka do przeczytania :)

Gustawsonek | 2014-04-07
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 07 kwietnia 2014

Nie przepadam za stylem książek Hani, ale miło poczytać na nudę.
Zajmuję niewiele czasu [około pół godziny], napisana jest bez żadnych trudnych słów ani zwięzłej akcji. Wszystkie te zalety przysłaniają całą resztę, n którą ja patrze krytycznym okiem. Niby zwyczajne perypetie Wirgińskiej trzecioklasistki, ale bardzo drażniący styl napisania.
Bohaterowie często mówią bomba, co mnie irytuję.
Wiem, że wielu osobom się to podoba, a może ja na to zbyt krytycznie patrzę? Mimo to daje połowę punktów.

Muszę przyznać, że książka nie najgorsza. Ale zalicza się do mojej opinii jako historii, gdzie główny bohater: jest-troche-dziecinny-jak-na-swój-wiek-i-non-stop-popełnia-błędy (uff, powinnam sobie założyć taką półkę).
Ogólnie pochwalam za stworzenie tak rezolutnej, śmiałej, ciekawskiej i oczywiście humorzastej bohaterki. Trudno zarzucić coś dużym literom ułatwiającym czytanie i zabawnym obrazkom które idealnie ilustrują zdarzenia (może gdyby były kolorowe, bo są czarno - białe). Tak więc, dajmy za to... 5 z uśmieszkiem?:D

Yuuki | 2011-12-28

Akurat tą część pamiętam, bo mam ją przy sobie i czytałam chyba pięć razy. Jak zwykle byłam zafascynowana każdą z książek o Hani. I nigdy, ale to przenigdy nikomu ich nie oddam!!!

Książkoholiczka | 2012-07-14

Bardzo lubiłam książki o pogodnej Hani Humorek. Mile wspominam je z dzieciństwa :D

olinek | 2012-10-22
Przeczytana: 2008 rok

Uwielbiam chanie humorek.Przygode znię rospoczelam pewnego dnia gdy byłam chora właśnmie ot tej księżki .To odniej zaczeła sie moja przygoda (nietylko z hanię humorek ale i wogule czytelnicza) dzięki niej pokochalam przygody sympatycznej dziewczynki,ktura podczas dlugich zimowych wieczorow cieszyła nietylko mnie,ale terz moich rodzicow i rodzeństwo

| 2016-06-16

Kisiążkę przeczytałam jakis czas temu pomimo, że jest ona dla mołodszych osób uważam, że jest naprawde fajna książką. Opowiada o naprawdę ciekawej osobie i jej życiu Hania jest bardzo orginalną i wesołą osobom. Uważam, że kisążka jest naprawdę wporządku ^^

Alexxx | 2013-03-31
Przeczytana: 2009 rok

Krótka ale ciekawa książka. Czyta się bardzo szybko(godzina)ale książka jest bardzo ciekawa , miejscami zabawna.Świetna aby się rozerwać. Polecam bardzo serdecznie. est idealna w podróż.

JamieCarragher | 2016-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2016

spoko

| 2011-10-02

Pamiętam kiedy czytałam tę książkę kilka razy... Bardzo mi się podobała :) Oprócz tego później kupiłam sobie taki sam pierścionek :)

Dobrze wspominam chwile spędzone z tą książką :)