Wesoła Trupiarnia Hollywood

Wydawnictwo: Capricorn-Media Lazar
Gagged
show-biznes
Ewa

Don Silver, wiceprezes Wytwórni Mercury Pictures, wpadł w poważne kłopoty. Musi błyskawicznie wylansować serial, który okaże się hitem albo wyleci na bruk i pożegna się z urokami dotychczasowego życia - balangami, luksusową willą, burbonem i sportowym BMW. Kiedy poznaje Melvina Medforda, scenarzystę sitcomów, wydaje mu się, że to koniec jego problemów. Szybko okazuje się jednak, że dopiero...

i pożegna się z urokami dotychczasowego życia - balangami, luksusową willą, burbonem i sportowym BMW. Kiedy poznaje Melvina Medforda, scenarzystę sitcomów, wydaje mu się, że to koniec jego problemów. Szybko okazuje się jednak, że dopiero teraz znalazł się w prawdziwych tarapatach. Dlaczego znikają kolejni komicy, z którymi rozmawiał Don?

W obracającym milionami dolarów światku amerykańskich producentów filmowych można umrzeć ze śmiechu. Dosłownie i w przenośni.

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: http://literacki24.pl

Blau95 | 2016-02-03
Przeczytana: 28 stycznia 2016

Przebrnęłam przez hm 40 stron? I poddałam się :/ Nudna niczym faki z olejem. Bohaterowie- jeszcze gorsi. Wszystko jest mdłe, nijakie, sprawia wrażenie mooocno niedopracowanego, chaos, nuda, nijakość i nuda. Opis zachęca, ale nie dajcie się nabrać :/

pchelka3 | 2015-02-10
Przeczytana: grudzień 2013

Kiepskie bardzo kiepskie.Książka napisana dla pustych kobietek. Tak idiotyczna że aż nie opłaca się po nią sięgać absolutnie nie polecam.

Karolina | 2013-10-10

zmarnowany papier.... cala akcja to 20 stron. zmarnowany czas. nuuuuuda.

justyna55 | 2016-12-01
Przeczytana: 01 grudnia 2016

Świetna! Uprzyjemniła mi podróż, czułam się jakbym oglądała film :)

Paulina Grządka | 2014-12-21

Bardzo chaotyczna, nieśmieszna jak na groteskę, odpowiednik książkowy filmu KAC WAWA! Straszliwie męczy, napisana chyba dla torturowania wyobraźni. Liczyłam na czarny humor, a dostałam majaczenie paranoika. Niestety nie poleciłabym jej nikomu.

Aarionne | 2011-10-10
Przeczytana: 2008 rok

W zamyśle autora książka miała być chyba zbudowana jak film - niestety zapomniał o tym, że film ogląda się 2 godziny, a książkę czyta się... no właśnie, dłużej. I niestety zbyt dużo jest tu obrazów, zbyt dużo różnych zwrotów akcji, a przy tym żadnego napięcia, raczej znużenie. Ale do tego też trzeba mieć talent - znużyć czytelnika rozbudowaną akcją...

apolinary | 2015-09-10
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Bardzo się dziwię tym niskim ocenom. Książka jest zabawna i bezpretensjonalna. Jedyną wadą jest kiepskie tłumaczenie tytułu, odpowiednik tytulowania kryminałów "Tajemnica zbrodni..." gdzieś tam czy w czymś tam.

Cinder | 2014-03-01

Powiedzmy szczerze;
"szału nie było, gacie nie opadły".

Krystyna | 2011-09-12

Ledwie przebrnęłam - tyle tylko mogę napisać.

Anksunamun | 2016-07-05
Przeczytana: sierpień 2010