Wesoła Trupiarnia Hollywood

2008-01-01
2008-01-01
Maciej Nowak-Kreyer
show-biznes

Nie była to najlepsza z książek, jakie w życiu przeczytałam, ale i nie najgorsza, chociaż momentami gubiłam wątek i chciałam, żeby historia się już zakończyła. Dotrwałam do końca, ale tylko dlatego, że taki mam zwyczaj. Podejrzewam, że wielu czytelników zrezygnowało, ponieważ ta niby zabawna, niby piętrowa i rozbudowana fabuła jest o prostu męcząca i nieczytelna. Od biedy, da się przeczytać, jest nawet kilka naprawdę zabawnych momentów, jednak ogólnie nie polecam.

W zamyśle autora książka miała być chyba zbudowana jak film - niestety zapomniał o tym, że film ogląda się 2 godziny, a książkę czyta się... no właśnie, dłużej. I niestety zbyt dużo jest tu obrazów, zbyt dużo różnych zwrotów akcji, a przy tym żadnego napięcia, raczej znużenie. Ale do tego też trzeba mieć talent - znużyć czytelnika rozbudowaną akcją...

Ledwie przebrnęłam - tyle tylko mogę napisać.

Ledwie przebrnęłam - tyle tylko mogę napisać.

Świetna! Uprzyjemniła mi podróż, czułam się jakbym oglądała film :)

Świetna! Uprzyjemniła mi podróż, czułam się jakbym oglądała film :)

zmarnowany papier.... cala akcja to 20 stron. zmarnowany czas. nuuuuuda.

zmarnowany papier.... cala akcja to 20 stron. zmarnowany czas. nuuuuuda.

Powiedzmy szczerze;
"szału nie było, gacie nie opadły".

Powiedzmy szczerze;
"szału nie było, gacie nie opadły".

Bardzo chaotyczna, nieśmieszna jak na groteskę, odpowiednik książkowy filmu KAC WAWA! Straszliwie męczy, napisana chyba dla torturowania wyobraźni. Liczyłam na czarny humor, a dostałam majaczenie paranoika. Niestety nie poleciłabym jej nikomu.

Kiepskie bardzo kiepskie.Książka napisana dla pustych kobietek. Tak idiotyczna że aż nie opłaca się po nią sięgać absolutnie nie polecam.

Bardzo się dziwię tym niskim ocenom. Książka jest zabawna i bezpretensjonalna. Jedyną wadą jest kiepskie tłumaczenie tytułu, odpowiednik tytulowania kryminałów "Tajemnica zbrodni..." gdzieś tam czy w czymś tam.

Przebrnęłam przez hm 40 stron? I poddałam się :/ Nudna niczym faki z olejem. Bohaterowie- jeszcze gorsi. Wszystko jest mdłe, nijakie, sprawia wrażenie mooocno niedopracowanego, chaos, nuda, nijakość i nuda. Opis zachęca, ale nie dajcie się nabrać :/

• 2016
  • Stosik biblioteczny