Red Dada

978-83-6135634-9
manga
komiksy
Agnieszka

W świecie, w którym sztuka jest religią, mnisi z klasztoru Dada od wieków poszukują ludzi o szczególnych zdolnościach – wybrańców zwanych Dadami. Zadaniem Dady jest kształtowanie zbiorowej podświadomości przez porywające dzieła własnej wyobraźni. A co, jeśli wybrany przez mnichów Dada okaże się być nie tym, za kogo go uważano, prawdziwy Dada okaże się nie taki, jakim go sobie wyobrażano, a obu ich połączy nienawiść, która okaże się przyjaźnią i przyjaciel, który okaże się wrogiem? Hitohai zaprasza w podróż do świata przepełnionego muzyką – razem z Benjaminem, zespołem The Mints i DJ-em Zarą. Bohaterowie podróżują śladami autorki po wielu niezwykłych krajach, koncertując i zmagając się z ludzkimi... i nadludzkimi problemami. Poza tym – wszystko gra.

źródło opisu: http://studiojg.pl/

źródło okładki: http://studiojg.pl/