Król Wyrmów

Tłumaczenie: Zuzanna Naczyńska
Cykl: Kroniki Spiderwick (tom 8)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Beyond The Spiderwick Chronicles. The Wyrm King
lotusflower

Trzeci z nowej serii i ostatni tom znanej i lubianej serii Kroniki Spiderwick. Poszukiwania opisanych w poprzednich tomach stworów i tajemniczych mieszkańców naszego świata dobiegają końca. Rodzeństwo Grace'ów oraz ich kuzyni Vargasowie wychodzą cało z kolejnych tarapatów przy wydatnej pomocy dorosłych, którzy w końcu wierzą w to, o czym opowiadają dzieci. Na tym kończą się przygody opisane przez Holly Black i narysowane przez Tony'ego Di'Terlizzi'ego.

źródło opisu: Wydawnictwo Egmont, 2010

źródło okładki: www.egmont.pl

Devillenter | 2014-02-11
Przeczytana: 11 lutego 2014

Dosyć ciekawe zakończenie drugiego cyklu, ale pierwszy i tak podobał mi się bardziej ;)

Paweł | 2013-05-24
Przeczytana: 24 maja 2013

Jak przystało na ostatnią część Kronik Spiderwick, pozycja ta nie odbiega poziomem od pozostałych książek z serii. Bardzo przyjemnie się ją czyta.

Ichiro | 2013-04-11

Achh... ten moment, gdy zdajesz sobie sprawę z tego, że wziąłeś na wyjazd za mało książek !

Meghan99 | 2012-10-05

Trzeci tom "Kronik" tak samo wciągający jak wcześniejsze.

aleksandra0323 | 2013-02-04

jak byłam mała ale przeczytałam :)

OwlShadow | 2016-10-16
Przeczytana: 2010 rok