Lorenzo / Dobre czasy

Lorenzo / The Time Returns
Alexandra Ripley
historyczna
Jade

Nowa powieść Alexandry Ripley to wielka niespodzianka dla wszystkich miłośników jej talentu. Na kartach "Lorenza" nie znajdą Państwo malowanego z takim pietyzmem dumnego amerykańskiego Południa. Pierwsza dama Charlestonu dzieli się z nami swą drugą wielką namiętnością. Tym razem bohaterowie Alexandry Ripley żyją i umierają, śmieją się i płaczą w średniowiecznej Italii. Zmienia się epoka i...

Pierwsza dama Charlestonu dzieli się z nami swą drugą wielką namiętnością. Tym razem bohaterowie Alexandry Ripley żyją i umierają, śmieją się i płaczą w średniowiecznej Italii. Zmienia się epoka i kraj - niezmienne pozostaje jednak mistrzostwo, z jakim autorka opowiada kolejną historię żarliwej miłości, odwiecznej nienawiści, dumy i pokory, okrucieństwa i czułości splecionych ze sobą w fascynującym, nierozerwalnym uścisku.

Zapraszamy więc Państwa w kolejną niezapomnianą podróż w czasie i przestrzeni...

źródło opisu: http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=13925

źródło okładki: http://www.amazon.com/Time-Returns-Alexandra-Ripley/dp/0385194080

Jade | 2011-02-10
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 2009 rok

Jedna z niewielu powieści, która doprowadziła mnie do łez. Idealna propozycja dla miłośników niebanalnych romansów z wątkami historycznymi.

Klio24 | 2016-12-07

Zostawiła po sobie miłe wspomnienia... Chociaż czytałam ją około 10 lat temu, wciąż pamiętam tą pozycję. Lekka, szybka w czytaniu. Bardzo do zabawy, ale także dla poszerzenia wiedzy historycznej, ponieważ pojawia się tam wiele postaci historycznych.

Bieszannaja | 2015-10-26
blue | 2015-07-29