Podstęp lorda Exmoutha

Wydawnictwo: Harlequin
Lord Exmouth's Intentions
8323819610
karmazyna

Anglia, 1812 rok. Robina Perceval wiedziała, ile wyrzeczeń musieli ponieść jej niezbyt zamożni rodzice, aby mogła spędzić sezon w Londynie. Pochlebiło jej zainteresowanie przystojnego wdowca, lorda Daniela Exmoutha. Jednak pogłoski, które do niej dotarły, nakazywały ostrożność...

źródło opisu: Harlequin, 2003

źródło okładki: Harlequin Enterprises

Małgorzata Zberowska | 2013-10-21
Przeczytana: 19 października 2013

Według mnie nudna ksiażka, czytałam ja z przerwami, bo tak mnie nużyła, ale nie chcąc zostawiać do połowy przeczytaną, jakoś się zmusiłam i dokończyłam.. lubię książki w których akcja toczy się w "dawniejszych" czasach, ale ta kaiżka wgl mi sie nie podobała, była przewidywana i emocji w niej brakowało.

Efemeryda | 2017-03-23

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w kolejnym tomie któraś z postaci drugoplanowych. Lubię takie rzeczy czytać.
No i te kobitki, wiotkie jak trzcina, a jednak głębiej takie monolityczno - feministyczne (w rozumieniu p. Alutki z popularnego rodzinnego serialu:))

Ann_Marii | 2016-10-12
Przeczytana: 12 października 2016