Ideal companion
ew_cia

Panna Ruth Harrington jest damą do towarzystwa lady Beatrice Lindley. Razem ze swoją pracodawczynią prowadzą spokojne życie i tylko od czasu do czasu przyjmują gości. W dniu jednej z proszonych kolacji nagła zamieć śnieżna zatrzymuje w posiadłości podróżującego pułkownika Prentissa. Lady Beatrice chętnie przyjmuje nieznajomego i prosi, by dołączył do gości. Kolację kończy rozmowa o niewyjaśnionym morderstwie sprzed lat, którego świadkiem była pani domu.

Następnego dnia lady Beatrice zostaje znaleziona martwa. Ruth w tajemnicy prosi pułkownika o pomoc w wyjaśnieniu śmierci, która tylko jej wydaje się podejrzana...

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl

Jagrys | 2017-09-06

Romans, który usypia? Tak, to możliwe. Pod tym względem przyznaję pani Ashley komplet gwiazdek. Jeśli któraś z czytelniczek będzie mieć kłopoty z zaśnięciem proponuję lekturę tej pozycji Harlequina. Niezaprzeczalnie okładka stanowi mocny atut, opis również brzmi zachęcająco, początek zapowiada się na obiecujący natomiast całość jest nudna. Tak po prostu. Nudna.

Karola | 2016-06-20
Na półkach: Przeczytane, Czerwiec 2016

Spędziłam z tą książką kilka przyjemnych chwil. Bohaterowie ani fabuła nie są specjalnie porywający czy odkrywczy, ale zapewniają rozrywkę na przyzwoitym poziomie.