Jak rozwijać zdolności dziecka?

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: WSiP
Nora

Odkrycie i rozpoznanie zdolności dziecka już na etapie edukacji przedszkolnej decyduje o jego dalszej karierze szkolnej. Autorka książki przedstawia skuteczne strategie indywidualnych i grupowych zajęć, które pozwolą na wyłonienie talentów oraz na ich rozwój. Wskazuje również na praktyczne rozwiązania problemów w pracy z uzdolnionymi dziećmi, radzi, gdzie szukać pomocy i wsparcia.

źródło opisu: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka z o.o., 2009

źródło okładki: http://sklep.wsip.pl/produkty/jak-rozwijac-zdolnosci-dziecka-3483/

Kamila Małgorzata Be | 2015-08-15
Nora | 2011-02-08