Nostradamus i wizje przyszłości

Wydawnictwo: Videograf II
Nostradamus and Visions of the Future
proroctwa, Nostradamus,
hunter

Czwarta część serii przeznaczonej dla wszystkich, których interesują zjawiska paranormalne, tajemnicze postacie czy zagadkowe obiekty. Oprócz największego jasnowidza wszech czasów - Nostradamusa - autor książki prezentuje najsłynniejszych wizjonerów, jacy pojawili się na przestrzeni mijającego tysiąclecia. Jest wśród nich Święty Malachiasz, który przed 900 laty przepowiedział nadejście kolejnych papieży, czy Cagliostro, który przewidział potęgę Napoleona. Są wśród nich prorocy, media i astrolodzy Elżbiety I, Hitlera, Stalina, prezydentów amerykańskich czy znakomitości Hollywood. Niezwykłą postacią była między innymi Matka Shipton, która potrafiła przewidzieć wszystkie ważniejsze osiągnięcia techniki, jakie miały się pojawić.

źródło opisu: http://merlin.pl/

źródło okładki: http://merlin.pl/