Z Afryki

Wydawnictwo: Buffi
albumy, podróże, fotografia,
albumy
hunter

Znakomity pisarz i reportażysta po raz pierwszy publikuje w albumie zdjęcia stanowiące artystyczny plon jego licznych podróży w głąb Czarnego Kontynentu. Zbiera w nim doświadczenia ponad czterdziestu lat, odkąd pierwszy raz pojechał do Afryki. Album posiada walory dokumentu i świetnej fotografii. W 2001 roku uhonorowany został wyróżnieniem w Konkursie Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek "Najpiękniejsze Książki Roku" oraz Nagrodą im. Arkadego Fiedlera "Bursztynowy Motyl". Ukazał się w edycji włoskiej i hiszpańskiej.

źródło opisu: www.empik.com

Dar | 2016-09-03
Na półkach: Albumy, Polska, Przeczytane
Przeczytana: 03 września 2016

Małe potknięcia, ale ogólnie warte obejrzenia.

laurauzeda | 2015-04-22
guappa | 2014-08-29