A place of stones
DafNe

Amerykański samolot wyczarterowany przez bogatą rodzinę z Chicago runął do oceanu. Katastrofę przeżyła tylko maleńka Molly. Z wrażliwej, nieśmiałej dziewczynki wyrosła piękna i utalentowana aktorka, gwiazdka londyńskich scen i ekranu. Za olśniewającym sukcesem Molly Margo skrywa się jednak uczucie, którego nie może ujawnić, a także pragnienie odkrycia tragicznej tajemnicy rodzinnej, pogrzebanej na zawsze na Wyspie Kamieni. Czy los pomoże jej rozwikłać dramatyczny węzeł? Czy przyniesie miłość i szczęście?

źródło opisu: Prószyński i S-ka, 1997

źródło okładki: zdjęcie autorskie użytkownika DafNe

betulek | 2018-05-09

Niech Was nie zwiedzie infantylna okładka - wewnątrz kryje się ciekawa, wciągająca historia, pełna dojrzałych emocji i zwrotów akcji, z romantycznym happy endem. Ciekawie napisana, bez zbędnej emfazy, wciągająca, intrygująca, naprawdę byłam ciekawa, co będzie dalej. Mogę szczerze polecić na wakacje

Agnieszka | 2018-01-17
Maudie | 2017-09-10