Na ratunek Róży

Książka jest przypisana do serii/cyklu "My dwudziestolatki, trzydziestolatki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Rescuing Rose
klara

Czy kobieta przed czterdziestką musi mieć same problemy? Jej krótkie małżeństwo kończy się z dnia na dzień. Sterta rachunków rośnie w zastraszającym tempie. Pożyczka w banku sama się nie spłaci... Róży nie pozostaje nic innego, jak posłuchać rady przyjaciółek i znaleźć sobie sublokatora. I tu dopiero zaczyna się problem. Astronomiczny!

beataj | 2015-06-01
Przeczytana: 01 czerwca 2015

Miałam dać trzy gwiazdki, ale bliżej końca zaczęło się poprawiać, więc są cztery. generalnie - nic specjalnego.

ewa | 2017-04-20

Z początku Róża przypominała mi Judytę z książki Grocholi Nigdy w życiu,nie tylko z powodu wieku,podobnych zajęć i życiowej sytuacji.Również pierwszoosobowa narracja potęgowała to odczucie.Na szczęście okazało się że Róża i Judyta nie mają ze sobą wiele wspólnego( i dobrze,bo Judyta nigdy nie należała do moich ulubienic).Róża jest trochę neurotyczna,ale w takim sympatycznym stylu.Ma grono zwariowanych przyjaciół,którzy wprowadzają w jej życie trochę kolorków.No bo czy zasadniczy wojskowy lubiący przebierać się w damskie ciuszki należy do najbardziej konserwatywnych ludzi?Czy zdesperowane bliźniaczki(blisko czterdziestki i wciąż same) potrafią pogodzić się z sytuacją,w której tylko jedna z nich ma partnera i to wyjątkowo nadętego pana z pretensjami,którego nie cierpi ta druga?No i jest jeszcze Theo,sublokator Róży...Tajemniczy mężczyzna z przeszłością,interesujący się astronomią(choć Róża bardziej podejrzewa go o podglądactwo)...Ona sama budzi we mnie dość mieszane uczucia.Niby...

Kinga | 2013-10-08
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki

Ciepła i przyjemna książka, z lekką dawką humoru. Przewidywalna do bólu.

Ania | 2012-03-12

Lubię styl autorki i jej książki. To jak w pewien sposób bohaterowie z różnych książek stykają się ze sobą.

czytajka91 | 2015-05-06
Przeczytana: 02 maja 2015

Sięgnęłam po tę pozycje ponieważ wcześniej czytałam Niezapominajkę Wolff, która bardzo przypadła mi do gustu. W przypadku tej książki już niestety fajerwerków nie było...

Edyta | 2013-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2013