Wyspa kamieni

Deirdre Purcell Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Biblioteczka pod Różą literatura piękna
A place of stones
literatura piękna
Sylwia Sobiepan
Biblioteczka pod Różą
wyspa kamień miłość katastrofa wypadek

To jest wręcz niemożliwe zrządzenie losu, które na wiele długich lat gmatwa i komplikuje relacje właściwie trzech głównych postaci. Bo jak to możliwe, że odnaleziona mała dziewczynka po latach spotyka mężczyznę, z którym bierze ślub a jest jej równocześnie bratem? I jak to możliwe, że przez tyle lat swojego dzieciństwa, dziewczyna czuła inną, niesamowitą więź do swojego...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Niech Was nie zwiedzie infantylna okładka - wewnątrz kryje się ciekawa, wciągająca historia, pełna dojrzałych emocji i zwrotów akcji, z romantycznym happy endem. Ciekawie napisana, bez zbędnej emfazy, wciągająca, intrygująca, naprawdę byłam ciekawa, co będzie dalej. Mogę szczerze polecić na wakacje

Dyskusje

• Sprzedam/wymienię
  • Powieść obyczajowa
  • Ebook
  • Wyzwanie Książkowe 2016
  • Kiedys
  • Plany biblioteczne

Dodaj cytat z książki Wyspa kamieni